Könyvek

Református tananyagfejlesztés

A Magyarországi Református Egyház keretén belül 2017. április elején alakult meg a Református Tananyagfejlesztő Csoport azzal a céllal, hogy a református iskolák számára szakmailag magas színvonalú, a keresztyén nevelést támogató tananyagok jöjjenek létre.

Tananyagfejlesztés

Fontosnak tartottuk, hogy a papír alapú kiadványok mellett digitális tananyagokat is előállítsunk a pedagógusok szakmai munkájának támogatására. Vállalásunknak megfelelően a Református Tananyagtárban mindenki számára ingyenesen elérhetőek az egyes tantárgyakhoz és a tantárgyközi területekhez kapcsolódó tartalmak.

Elérhetőségeink:
Magyarországi Református Egyház Református Tananyagfejlesztő Csoport

postacím: 1146 Budapest, Abonyi utca 27.
iroda: 1146 Budapest, Abonyi utca 27. 1. em. 3. (postát ezen a címen nem fogadunk)
e-mail: reftan@reformatus.hu

Honlap

Feladatok, témacsomagok, fórumok pedagógusok számára.

A projekthez kapcsolódó filmek, videók itt érhetőek el.

Aktuális információk, életképek.

Szakmai anyagok:

2018/2019-es naptár

Letölthető A2-es méretben

Letöltés

Fókuszcsoport

Vezetői összefoglaló

Letöltés

Támogatók

emmi.jpg

Az EGYH-KCP-16-P-0127 számú projekt Magyarország Kormánya 1813/2016 (XII. 20.) határozata alapján 1 milliárd forint támogatást kapott a fenti célok megvalósítására. A Támogatási okiratot az Emberi Erőforrások Minisztériuma mint Támogató nevében, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő mint Lebonyolító kötötte a Magyarországi Református Egyházzal.

emet.jpg