Missziói referenst keres a Zsinati Hivatal

A Magyarországi Református Egyház (MRE) legfőbb törvényhozó, tanácskozó testületét Zsinatnak hívjuk. A Zsinat munkáját a zsinati hivatal támogatja, ahol mintegy százötven munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, pályázati területeken. Bővülő csapatunkba keressük az MRE Missziói Szolgálat új missziói referensét.

Főbb feladatok:

  • adminisztrációs feladatok (iktatás iktatóprogram használatával, irattározás, fénymásolás, szkennelés, postázás);
  • a szolgálat pénzügyi feladatainak ellátása (számlák előkészítése aláírásra, szkennelése, táblázatba rögzítése);
  • kapcsolattartás a pénzügyi osztállyal (befizetések lekérdezése és nyilvántartása, egyeztetés számlákkal kapcsolatosan);
  • programokhoz, eseményekhez kapcsolódó ügyintézés (táblázatok, nyilvántartások vezetése, szállásfoglalás, utazásszervezés);
  • levelezőprogram karbantartása, címlisták kezelése, frissítése;
  • megbeszéléseken való részvétel, feljegyzések írása.

A próbaidő lejárta utáni további feladatok:

  • szakmai projektek ügyvitele, azokban az MRE Missziói Szolgálat képviselete eseti megbízással;
  • külmissziós kapcsolattartással és -építéssel kapcsolatos feladatok (missziós szervezetekkel kapcsolattartás, programjaikon való részvétel, külmisszióban szolgálókkal kapcsolattartás) ellátása.

Az állással kapcsolatos elvárások:

  • 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • felsőfokú végzettség;
  • precíz, pontos és önálló munkavégzés;
  • magabiztos Word- és Excel-ismeret;
  • alapfokú eligazodás a pénzügyi folyamatokban;
  • az angol nyelv társalgási szintű ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány megléte előny;
  • önálló szövegalkotás és vázlatírás képessége;
  • kiemelkedő kommunikációs és empatikus készség;
  • a református egyháztagság előny.

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb történelmi egyháza által biztosított stabilitás és infrastruktúra;
  • lehetőség új folyamatok, rendszerek bevezetésére a munkavégzés során;
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések);
  • mobiltelefon, laptop.

  • az állásra fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet jelentkezni;
  • a pályázati anyagokat a kondrat.debora@reformatus.hu e-mail-címre várjuk.