Magyarországi projektkoordinátort keres a Svájci Református Egyház Segélyszervezete

A munkatárs feladata a svájci szervezet ukrajnai háború kapcsán kezdeményezett humanitárius és menekültügyi projektjeinek támogatása és felügyelete. Az állásra október 26-ig lehet pályázni.

A tapasztalt, angolul kiválóan kommunikáló leendő koordinátor felel a Svájci Református Egyház Segélyszervezete (HEKS) magyarországi projektjeinek sikeres működéséért és nyomon követéséért, valamint a Magyarországi Református Egyházzal közösen megvalósított roma- és menekültintegrációs projektekért hazánkban és a szomszédos országokban. A koordinátor a HEKS kelet-európai, közel-keleti programvezetőjének tartozik beszámolási kötelezettséggel, és szorosan együttműködik az ukrajnai programokat gondozó regionális csapattal és a kárpátaljai területi képviselőkkel, valamint a partnerszervezetekkel.

Az október 26-ig megpályázható álláshirdetés részletei itt érhetők el.

A HEKS/EPER négy kontinens több mint harminc országában támogatja az éhezés, a szegénység és az igazságtalanság elleni küzdelmet célzó projekteket, emellett világszerte humanitárius segítséget nyújt a természeti katasztrófák és fegyveres konfliktusok áldozatainak, valamint támogatja az egyház diakóniai munkáját Közép-Kelet-Európában és a Közel-Keleten.