Külügyi referenst keres a Zsinati Hivatal

A Magyarországi Református Egyház legfőbb törvényhozó, tanácskozó testületét Zsinatnak hívjuk. A Zsinat munkáját a Zsinati Hivatal támogatja, ahol mintegy száz munkatárs dolgozik missziói, ifjúsági, kommunikációs, jogi, pénzügyi-gazdasági, pályázati területeken. Bővülő csapatunkba keressük a Kárpát-medencei és Külügyi Osztály új külügyi referensét.

Főbb feladatok:

  • adminisztrációs feladatok (iktatás, partnerek adatbázisának frissítése, nemzetközi segélyek figyelemmel követése, elszámolások nyilvántartása),
  • kapcsolattartás a Pénzügyi Osztállyal (befizetések lekérdezése és nyilvántartása),
  • utaztatás (kiküldetésekkel és beérkező delegációkkal kapcsolatos teljeskörű ügyintézés, szállásfoglalás),
  • konferenciák és programok lebonyolításában való aktív részvétel (technikai előkészítés, fordítás, tolmácsolás),
  • a Külügyi Bizottság üléseinek és a tanácsadó testületi ülések lebonyolításában való részvétel,
  • a Reformatus.hu honlap külügyi és ökumenikus részének folyamatos frissítése,
  • háttéranyagok készítése eseményekről, partnerekről angol és magyar nyelven,
  • megbeszéléseken való részvétel, feljegyzések írása,
  • az osztály külföldi képviselete az osztályvezető útmutatása alapján.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • a hasonló területen szerzett tapasztalat előny,
  • szakirányú (nemzetközi tanulmányok, nemzetközi kapcsolatok MA) vagy ezzel egyenértékű felsőfokú végzettség,
  • proaktív, önálló munkavégzésre és csapatmunkára való alkalmasság,
  • magabiztos Word- és Excel-ismeret,
  • kiváló angol nyelvismeret szóban és írásban (német nyelvismeret előnyt jelent),
  • kiemelkedő kommunikációs és empatikus készség,
  • hatékony problémamegoldás,
  • ökumenikus és interkulturális nyitottság,
  • egyházi jártasság,
  • a református egyháztagság előny,
  • B kategóriás jogosítvány megléte előny.

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik legnagyobb történelmi egyháza általi stabilitás és infrastruktúra,
  • lehetőség új folyamatok, rendszerek bevezetésére a munkavégzés során,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • komplex juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzések),
  • mobiltelefon, laptop.

  • az állásra fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével lehet jelentkezni, a pályázati anyagokat a kondrat.debora@reformatus.hu címre várjuk.