Adománykoordinációs referenst keres a Magyar Református Szeretetszolgálat

Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány munkatársat keres adománykoordinációs referens munkakörbe

A munkavégzés helye: Budapest

A foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, határozott idejű munkaszerződés.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • ágazatvezető és adománykoordinációs terület koordinátorának közvetlen munkáját segítő írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése, megküldése
  • fogadja és nyilvántartja a központba beérkező adomány felajánlásokat és kérelmeket;
  • kapcsolatot tart ágazatokkal (pénzügy, kommunikáció, HR)
  • további információszerzés céljából, kapcsolatot tart a kérelmezővel
  • gazdálkodással kapcsolatos feladatok támogatása (pl. szerződések, beszerzések megrendelések előkészítése)
  • eseti jelleggel, vezetői megbízásra adományok átadását végzi, vagy adományátadó eseményen részt vesz
  • adománygyűjtő- és osztó akciókban részt vesz, segít azok előkészítésében, megszervezésében, szállítókkal tárgyal és egyeztet;
  • adminisztrációs feladatok előkészítésében segít: beszámolók, kimutatások, archiválás, adatrögzítés, dokumentálás, adatbázis létrehozás;
  • megbízatásai és feladatai végrehajtásához kapott összegeket nyilvántartja és azokkal elszámol;
  • a szervezet tevékenysége hatékonnyá tételéhez kapcsolatai révén fejleszti az MRSZ önkéntes csapatát;
  • rendezvények, megbeszélések, tárgyalások előkészítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • gyakorlott felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • jó szervezőkészség és erős problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • precizitás, gyorsaság, határozottság, megbízhatóság, segítőkészség, proaktivitás
  • büntetlen előélet (az interjún erkölcsi bizonyítvány bemutatása szükséges)

Előnyt jelent:

  • nonprofit területen szerzett gyakorlat
  • projektmenedzselési tapasztalatok
  • rendezvények, szakmai programok megszervezésében, lebonyolításban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Jelentkezni az alábbi dokumentumok allas@jobbadni.hu címre történő eljuttatásával lehetséges:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél