A Református Pedagógiai Intézet szakképzési szakértőt keres

A Református Pedagógiai Intézet debreceni telephelyére (4026 Debrecen, Füvészkert utca 4.) pályázatot hirdet részmunkaidős (50 százalék) szakképzési szakértő munkakörbe.

A pedagógiai előadó/szakértő főbb feladatai:

  • református szakképző intézmények szakmai támogatása;
  • szakmai rendezvények szervezésében való részvétel;
  • a szakértői kompetencia területén nevelőtestületi értekezletek, képzések tartása;
  • a szakértői kompetencia területén tudásmegosztási, publikációs tevékenység;
  • esetenként tanügyigazgatási szakértői feladatok ellátása közvetlen vezetői irányítással.

Az állás betöltésének feltétele:

  • pedagógusi vagy szakképzési oktatói végzettség;
  • pedagógus szakvizsga vagy jogszabály alapján azzal egyenértékűnek elfogadható tudományos fokozat;
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Word, Excel, Power Point);
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány;
  • legalább 5 év szakmai gyakorlat a szakképzés vagy a szakképzést is érintő oktatásirányítás területén.

Előnyt jelent:

  • pedagógiai-szakmai szolgáltatás területén szerzett tapasztalat;
  • országos szakértői és/vagy szaktanácsadói névjegyzéken való szereplés;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • legalább középfokú idegennyelv-ismeret;
  • keresztyén világnézeti elkötelezettséget igazoló lelkészi/plébánosi ajánlás.

Bérezés, juttatások:

  • a pedagógus előmeneteli rendszer figyelembevételével meghatározott alapbér;
  • teljesítményértékelés alapján teljesítményösztönző juttatások;
  • telefonhasználat;
  • az RPI szabályzatai szerint távmunkavégzés is engedélyezhető.

A pályázat formai követelményei:

  • részletes szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • felsőfokú végzettséget igazoló okmányok másolata;
  • szakmai referencia megjelölése.

Az állás elfoglalásának legkorábbi időpontja: azonnal.
A pályázatok benyújtásának határideje: folyamatos.
A pályázatokat kizárólag elektronikus levélben várják az rpi.karrier@reformatus.hu e-mail-címre.