A Református Pedagógiai Intézet oktatás- és rendezvényszervező munkatársat keres

A Református Pedagógiai Intézet budapesti székhelyére (1041 Budapest, Árpád út 51. A épület I. em. 1.) pályázatot hirdet részmunkaidős (heti 30 órás) oktatás- és rendezvényszervező munkakörbe.

Az oktatás- és rendezvényszervező főbb feladatai:

  • részvétel az RPI Katechetikai Műhely szakmai rendezvényeinek a szervezésében és lebonyolításában;
  • részvétel az RPI Katechetikai Műhely által szervezett pedagógus-továbbképzések szervezésében és lebonyolításában;
  • online képzések, webináriumok szervezése, technikai lebonyolítása;
  • rendezvényadminisztráció.

Az állás betöltésének feltétele:

  • középfokú végzettség;
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány;
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel, Power Point);
  • távoktatási videóalkalmazások (Zoom, Teams) felhasználói szintű ismerete;
  • udvariasság, pontosság, kulturált megjelenés.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú rendezvényszervezői és/vagy oktatásszervezői végzettség;
  • a nonprofit szféra oktatás- és rendezvényszervezésében szerzett tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • keresztyén világnézeti elkötelezettséget igazoló lelkészi/plébánosi ajánlás.

Bérezés, juttatások:

  • bérezés megegyezés szerint, a közalkalmazotti bértábla alapján;
  • teljesítményértékelés alapján teljesítményösztönző juttatások;
  • telefonhasználat;
  • közlekedési költségtérítés.

A pályázat formai követelményei:

  • részletes szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • végzettséget igazoló okmányok másolata;
  • kitöltött és aláírt adatkezelési hozzájárulási nyilatkozat;
  • szakmai referencia megjelölése.

Az állás elfoglalásának legkorábbi időpontja: azonnal.
A pályázatok benyújtásának határideje: folyamatos.
A pályázatokat kizárólag elektronikus levélben várják az rpi.karrier@reformatus.hu e-mail-címre.