A Református Pedagógiai Intézet gazdasági és munkaügyi ügyintézőt keres

A Református Pedagógiai Intézet budapesti székhelyére (1041 Budapest, Árpád út 51. A épület I. em. 1.) pályázatot hirdet teljes állású (heti 40 órás) gazdasági és munkaügyi ügyintéző munkakörbe.

A gazdasági és munkaügyi ügyintéző főbb feladatai:

  • gazdasági területen előforduló adminisztratív feladatok végzése
  • szükség szerinti részvétel a számlázási, könyvelési folyamatokban
  • tárgyieszköz nyilvántartások karbantartása, leltározásban való részvétel
  • szabadságnyilvántartás, túlmunka-elszámolás
  • a gazdasági vezető irányítása mellett részvétel az RPI egyéb gazdasági ügyintézésében

Az állás betöltésének feltétele:

  • legalább középfokú végzettség;
  • magas szintű felhasználói informatikai ismeretek;
  • informatikai és/vagy gazdasági jellegű szakképzettség;
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány;

Előnyt jelent:

  • releváns szakmai tapasztalat;
  • egyházi fenntartású intézmények gazdasági munkakörében szerzett tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • keresztyén világnézeti elkötelezettséget igazoló lelkészi/plébánosi ajánlás.

Bérezés, juttatások:

  • bérezés megegyezés szerint, a közalkalmazotti bértábla figyelembevételével;
  • teljesítményértékelés alapján teljesítményösztönző juttatások;
  • telefonhasználat;
  • közlekedési hozzájárulás.

Pályázat formai követelményei:

  • részletes szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • végzettséget igazoló okmányok másolata;
  • szakmai referencia megjelölése.

Az állás elfoglalásának legkorábbi időpontja: azonnal.
Pályázatok benyújtásának határideje: folyamatos.
A pályázatokat kizárólag elektronikus levélben várják az rpi.karrier@reformatus.hu e-mail-címre.